O webu

Podívejte se na pobřeží Chorvatska pohledem z malého letadla. Prohlédněte si pobřeží turisticky navštěvovaných míst. Zjistětě si, kde jsou pláže a jak blízko pláže můžete být ubytováni. 

Když jsme se před lety poprvé proletěli malým letadlem nad chorvatským pobřežím, naprosto nás to uchvátilo. Bylo to v roce 2008 a pořídili jsme tenkrát naše první vlastní letecké fotky ostrova Pag. Už tenkrát nás napadlo, jak by vám asi usnadnilo výběr ubytování, kdybyste měli možnost si své ubytování u moře vybrat podle kvalitních fotografií pořízených z letadla. Přesně byste viděli polohu domu vůči plážím i v letovisku.

Roky ubíhaly a my jsme každé léto vyfotili další a další části chorvatského pobřeží. Některá místa se v průběhu let rozvinula natolik, že je bylo potřeba vyfotit znovu. Tyto fotografie jsme postupně umísťovali na stránky naší cestovní kanceláře Novalja. Cítili jsme ale, že tam příliš nevynikají a hledali jsme řešení, jak vám je co nejlépe ukázat. Proto vznikl tento jedinečný web, www.aerialcroatia.com, kde jsou vám hlavním klíčem k nalezení ideálního ubytování právě letecké fotografie.

Podívejte se na překrásné chorvatské pobřeží pohledem z malého letadla. Prohlédněte si přímořská letoviska. Objevte, kde jsou nejhezčí pláže a jak blízko nich se můžete ubytovat. Na tomto webu vás nikdo neoklame zkreslujícími údaji o vzdálenosti ubytování od moře. Fotografie řeknou víc než tisíc slov. A ty z ptačí perspektivy obzvlášť.

Nebo si vyhledejte dovolenou v Chorvatsku podle termínu, ceny, vzdálenosti od pláže a vybavení ubytování: